MATSERVIS, 95 delar, Hackefors.

316172. MATSERVIS, 95 delar, Hackefors.

BavariaTirschenreuth, Dekor Hackefors

23 assietter
12 mattallrikar
11 mindre fat
14 djupa tallrikar
1 sockerskål
1 kaffekanna
1 gräddkanna
1 såsskål
1 tillbringare
4 uppläggningsfat
14 kaffefat
14 kaffekoppar.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 assietter
12 mattallrikar
11 mindre fat
14 djupa tallrikar
1 sockerskål
1 kaffekanna
1 gräddkanna
1 såsskål
1 tillbringare
4 uppläggningsfat
14 kaffefat
14 kaffekoppar.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finns.

Antal besök: 1 389