GLASSERVIS, 29 delar, Elis Bergh Kosta.

316164. GLASSERVIS, 29 delar, Elis Bergh Kosta.

10 vinglas, höjd 13 cm.
6 snapsglas
12 likörglas,
6 dricksglas
5 selterglas.

Slitage, 3 vinglas med kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 vinglas, höjd 13 cm.
6 snapsglas
12 likörglas,
6 dricksglas
5 selterglas.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 202