MATBORD, 1960-tal.

MATBORD, 1960-tal.
3161371. MATBORD, 1960-tal.

Teak och ek. Elliptisk skiva i teak, två iläggsskivor under skivan à 55 cm. Svarvade ben i ek. Längd 155, bredd 100, höjd 73 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
3161371. MATBORD, 1960-tal.

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Antal besök: 1 092