LJUSSTAKE, jul, daterad, 1922.

3161350. LJUSSTAKE, jul, daterad, 1922.

Trearmad röd ljusstake med motiv av gula tulpaner. Märkt jul och daterad 1922 i botten.
Höjd 32, bredd 23 cm.

Bruksslitage, stearinrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32, bredd 23 cm.

Bruksslitage, stearinrester.

Antal besök: 821