6 st vinglas, höjd 15,8 cm.
6 st sherryglas, höjd 12,4 cm.
7 st whiskyglas, höjd 7,2 cm.
9 st selterglas, höjd 6,8 cm.
6 st snapsglas, 13,8 cm.
9 st champagnestrutar, höjd 22 cm.
1 st karaff, höjd 25 cm.
1 st skål, höjd 6,5 cm.
1 st klocka, höjd 15 cm.
Bruksslitage, en champagnestrut med smärre kantnagg.
6 st vinglas, höjd 15,8 cm.
7 st whiskyglas, höjd 7,2 cm.
9 st selterglas, höjd 6,8 cm.
6 st snapsglas, 13,8 cm.
1 st karaff, höjd 25 cm.
1 st skål, höjd 6,5 cm.
1 st klocka, höjd 15 cm.