TRINDYXA, Groröd.

TRINDYXA, Groröd.
3161110. TRINDYXA, Groröd.

Längd ca 16 cm

Proveniens: Mats Ferrings samlingar, fynd från Groröd.

åldersrelaterat slitage.

Tema

Min favorit: Del II

Gör en kostnadsfri värdering!
3161110. TRINDYXA, Groröd.

Längd ca 16 cm

åldersrelaterat slitage.

Tema

Min favorit: Del II

Antal besök: 487