SERVERINGSBRICKA, försilvrad koppar, Sheffield, England, 1900-tal.

316093. SERVERINGSBRICKA, försilvrad koppar, Sheffield, England, 1900-tal.

Längd ca. 46 cm.

Bruksslitage, kant med mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 46 cm.

Antal besök: 1 751