STEKFAT, Kina,1800-tal.

31608. STEKFAT, Kina,1800-tal.

Blåvit underglasyrdekor. 40X30 cm.

Kantnagg och hårspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kantnagg och hårspricka.

Antal besök: 519