ANTE KARLSSON-STIG. Olja på pannå, signerad.

316051. ANTE KARLSSON-STIG. Olja på pannå, signerad.

Norrländskt landskap.
Ca. 49x64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Norrländskt landskap.
Ca. 49x64 cm.

Antal besök: 1 575