BYRÅ, Engelskstil, 1900-talets senare del.

316049. BYRÅ, Engelskstil, 1900-talets senare del.

Byrå idegran.
75 x 44, höjd 74 cm.

Bruksslitage, fanersläpp, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå idegran.
75 x 44, höjd 74 cm.

Antal besök: 682