SYBORD med lyrfot, mahogny, 1900-tal.

316037. SYBORD med lyrfot, mahogny, 1900-tal.

Längd 63 cm
Bredd 41 cm
Höjd 72 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 63 cm
Bredd 41 cm
Höjd 72 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 773