MATBORD, art deco, 1900-tal.

316004. MATBORD, art deco, 1900-tal.

Ca. längden 134-182 cm, bred 80 cm, höjd 76,5 cm.
Skiva,1 st 48 cm.

Bruksslitage.
Skivan skador vid kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skiva,1 st 48 cm.

Bruksslitage.
Skivan skador vid kanter.

Antal besök: 1 090