BORD, nybarock, 1800-talets mitt.

315987. BORD, nybarock, 1800-talets mitt.

Längd 137,5 bredd 71,5, höjd 75 cm.

Bruksslitage, slagmärken samt repor. Senare ombyggd med låda i sarg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 495