VÄGGPENDYL, förgylld, Westerstrands, 1900-talets mitt.

315983. VÄGGPENDYL, förgylld, Westerstrands, 1900-talets mitt.

Höjd: 54 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 54 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 975