MONCHICHI, 11 st, 1900-tal.

MONCHICHI, 11 st, 1900-tal.
3159756. MONCHICHI, 11 st, 1900-tal.

8 bruna, en svart och 2 vita.
Storlek från 11 - 43 cm.

Fint bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 bruna, en svart och 2 vita.
Storlek från 11 - 43 cm.

Fint bruksskick.

Antal besök: 825