GUNNAR THEANDER. Stilleben, olja på duk, signerad och daterad 1923.

315962. GUNNAR THEANDER. Stilleben, olja på duk, signerad och daterad 1923.

53,5 x 77 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

53,5 x 77 cm.

Antal besök: 1 483