ANNA SJÖGREN ERICHSON. Figurer på klippa, olja på duk, signerad.

315950. ANNA SJÖGREN ERICHSON. Figurer på klippa, olja på duk, signerad.

67 x 83 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 83 cm.

Antal besök: 2 632