SABEL, Preussen, 1800-tal.

SABEL, Preussen, 1800-tal.
3159434. SABEL, Preussen, 1800-tal.

Graverad klinga.
Längd ca 93cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Graverad klinga.
Längd ca 93cm.

Ytslitage.

Antal besök: 577