HUSHÅLLSVÅG, metall och glas, Eskilstuna Jernmanufaktur, 1900-talets början.

315941. HUSHÅLLSVÅG, metall och glas, Eskilstuna Jernmanufaktur, 1900-talets början.

Höjd 34,5 cm.

Bruksslitage, patina, den mindre vågskålen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34,5 cm.

Antal besök: 755