LOCKURNA och PENSELVAS, porslin, Kina.

315937. LOCKURNA och PENSELVAS, porslin, Kina.

Lockurna med trälock. Höjd 23 resp 29 cm.

Slitage, nagg, tillverkningsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 861