DANSK SILVER CIGARETTFODRAL.

DANSK SILVER CIGARETTFODRAL.
3159222. DANSK SILVER CIGARETTFODRAL.

Cigarettetui, silver, Danmark, 10 x 7 cm.

Repor och slitage på fodralet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 374