BORDSPENDYL, förgylld metall.

BORDSPENDYL, förgylld metall.
3159064. BORDSPENDYL, förgylld metall.

Märkt 14222. Höjd 33 cm.

Åldersbaserat slitage, Sprickor.Fötter sitter löst. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt 14222. Höjd 33 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 608