1960/70-talets skänk.

1960/70-talets skänk.
3158929. 1960/70-talets skänk.

Skänk från 1960/70-talet, utrustad med en dubbeldörr till vänster och fyra lådor till höger,
Mått ca.: H. 69 cm, B 180 cm, längd 40 cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, på ställen repor, gnidning och skav, partiell fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 485