LOCKURNA samt FAT, porslin, Japan, 1900-tal.

315885. LOCKURNA samt FAT, porslin, Japan, 1900-tal.

Höjd 17 cm. Fat, diam 22.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm. Fat, diam 22.

Nagg.

Antal besök: 735