Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Trädgårdsmöbler
PIEDESTAL, lavasten.
315875. PIEDESTAL, lavasten.
315875. PIEDESTAL, lavasten.
Höjd 34 cm.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
315875. PIEDESTAL, lavasten.
Höjd 34 cm.
Slitage och skador.
Helsingborgs Auktionskammare
1 183