Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKE, mässing, Sverige, 1900-talets andra hälft.
315857. LJUSSTAKE, mässing, Sverige, 1900-talets andra hälft.
För 9 ljus.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
För 9 ljus.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
789