VAS, "Peacock", Elme Glasbruk, 1900-talets andra hälft.

315855. VAS, "Peacock", Elme Glasbruk, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 27.5 cm. Etikettmärkt.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 3 402