FOTOGENLAMPA, golvmodell, 1900-talets början.

315848. FOTOGENLAMPA, golvmodell, 1900-talets början.

Kolonnformad fot av mässing, kupa av glas. På lejontassar.
Höjd 166 cm.

Mindre skador, slitage, senare elektrifierad, brännare med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 166 cm.

Antal besök: 2 556