ARNE ISACSSON. Landskap, akvarell, signerad 85.

315840. ARNE ISACSSON. Landskap, akvarell, signerad 85.

21 x 29 cm.

ej examinerad ur ram.

Arne Isacsson (1917–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 29 cm.

ej examinerad ur ram.

Arne Isacsson (1917–2010)

Antal besök: 3 058