PARTI BLÅSINSTRUMENT.

PARTI BLÅSINSTRUMENT.
3158380. PARTI BLÅSINSTRUMENT.

Trä, bambu m.m. 1900-tal till samtida tillverkning. Merparten Kina och Japan.

Slitage, möjligen är alla ej kompletta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 831