TAMBURMAJOR, Thon, 2000-tal.

TAMBURMAJOR, Thon, 2000-tal.
3158156. TAMBURMAJOR, Thon, 2000-tal.

Mörkbetsat lövträ. Märkt. Höjd ca 193 cm.

Bruksslitage, lagning, märken, något sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 301