Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
PG THELANDER. Groda med kub. Färgetsning. Signerad P G Thelander.
31579. PG THELANDER. Groda med kub. Färgetsning. Signerad P G Thelander.
23 x 22 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
23 x 22 cm.
Garpenhus Auktioner
3 026