3157571. FICKUR, GULDDOUBLÉ, D.E. BLACK CALGARY CAN.
Verknummer: 3421253.
Boettnummer: 1334590.
24-timmars visning.
Diam. 4,5cm.
Två klockkedjor, längd 22 och 23cm.
Bruks- och ytslitage. Urtavla med skador. En klockkedja med monogram. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.