PORSLIN, 5 delar, Meissen, 1700-tal.

315739. PORSLIN, 5 delar, Meissen, 1700-tal.

Kanna, mindre kanna, 2 koppar, fotunderdel.

Delvis nagg, tillverkningssprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 159