LJUSKRONA, empirestil, 1900-talets första hälft, total höjd ca. 93 cm.

315703. LJUSKRONA, empirestil, 1900-talets första hälft, total höjd ca. 93 cm.

Behängd med prismor. 6 armar. 4 ljuspunkter.
Ny el.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ny el.

Bruksslitage.

Antal besök: 967