SPELDOSA, trä, 1800-tal.

SPELDOSA, trä, 1800-tal.
3156734. SPELDOSA, trä, 1800-tal.

Låda 21x51 cm. Höjd 27 cm.

Brukslitage. Bör justeras.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låda 21x51 cm. Höjd 27 cm.

Brukslitage. Bör justeras.

Antal besök: 485