ARMBANDSUR, herr, Tissot Tissonic Electronic, cal 2010, boett förgylld/guldpläterad.

315673. ARMBANDSUR, herr, Tissot Tissonic Electronic, cal 2010, boett förgylld/guldpläterad.

Urverk 16676753 ESA 9162
Urtavla diameter ca 29 mm.
Guldpläterat armband, märtk Expandro.

Slitage, skador, krona saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urverk 16676753 ESA 9162
Urtavla diameter ca 29 mm.

Antal besök: 2 498