KLOCKARMBAND, 14k guld, 1900-tal.

315657. KLOCKARMBAND, 14k guld, 1900-tal.

Längd enligt bild ca 16,5 cm.
Bredd ca 1,6 - 1,8 mm.
Probertestad, otydliga stämplar.
Vikt ca 52,4 gram.

Slitage, smärre bucklor. Bortristade stämplar. Skador på fästen för bandstift.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd enligt bild ca 16,5 cm.
Bredd ca 1,6 - 1,8 mm.
Vikt ca 52,4 gram.

Antal besök: 2 223