ANTONIO DE VARGAS. ”Stilleben”.

3156380. ANTONIO DE VARGAS. ”Stilleben”.

Blandteknik på duk fäst på kartong
Signerad. På baksidan, signerad, dedikerad och daterad 1999.
46x55 cm.

I gott skick. Träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

46x55 cm.

I gott skick. Träram.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Entregas 5
Antal besök: 153