SOFFA, 1940/50-TAL.

SOFFA, 1940/50-TAL.
3156007. SOFFA, 1940/50-TAL.

Längd 128 cm. Djup 50 cm. Rygghöjd 72 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3156007. SOFFA, 1940/50-TAL.

Brukslitage.

Antal besök: 875