SPELBORD, 1800-tal.

SPELBORD, 1800-tal.
315567. SPELBORD, 1800-tal.

Längd 90, bredd 44, höjd 78,5 cm.

Omfattande slitage, renoverad och kompletterad, skiva med slag, borrhål i skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!
315567. SPELBORD, 1800-tal.

Antal besök: 953