SÄNGBORD, Teak/string, 1900-talets mitt.

3155624. SÄNGBORD, Teak/string, 1900-talets mitt.

Höjd ca 52,5 cm.
Storlek 31 x 51,5 cm.

Repor, märken.
Slagmärke i framkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 52,5 cm.
Storlek 31 x 51,5 cm.

Repor, märken.
Slagmärke i framkant.

Antal besök: 559