GUNNAR ZANDER. TILLSKRIVEN. Mytologiskt fragment, olja på duk, osignerad.

315540. GUNNAR ZANDER. TILLSKRIVEN. Mytologiskt fragment, olja på duk, osignerad.

67x67 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

67x67 cm.

Antal besök: 1 028