HALSBANDSSMYCKE, silver, totalvikt 13,49 gram, Sagan om Ringen, "Arwen Evenstar", 1900-tal.

315493. HALSBANDSSMYCKE, silver, totalvikt 13,49 gram, Sagan om Ringen, "Arwen Evenstar", 1900-tal.

Stämplad, 925 © NLP.Inc.

Bruksslitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad, 925 © NLP.Inc.

Bruksslitage, smuts.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 151