VAS, "spegelsvart", Kina 1700-tal.

315480. VAS, "spegelsvart", Kina 1700-tal.

Spegelsvart med gulddekor.
Höjd 20,5 cm.

Smärre dekorslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelsvart med gulddekor.
Höjd 20,5 cm.

Smärre dekorslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 113