OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, fiskebodar i Bohuslän, signerad, daterad -57.
315421. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, fiskebodar i Bohuslän, signerad, daterad -57.
31x40 cm.
Visst slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
31x40 cm.
Visst slitage.
Leiflers Auktionshus
658