KAMERA, ALPA - REFLEX, SERIENUMMER 20241.

3154186. KAMERA, ALPA - REFLEX, SERIENUMMER 20241.

Optik: P. Angénieux F 50, 1:2,9Alpar, No 78.937.
Med ursprunligt läderetuie.

Ej fungerande, slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med ursprunligt läderetuie.

Antal besök: 798