KOLHÄMTARE, 2 stycken koppar/mässing med porslinshandtag.

315417. KOLHÄMTARE, 2 stycken koppar/mässing med porslinshandtag.

Höjd 32 cm.

Slagskador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Slagskador samt slitage.

Antal besök: 1 901