Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
KOLHÄMTARE, 2 stycken koppar/mässing med porslinshandtag.
315417. KOLHÄMTARE, 2 stycken koppar/mässing med porslinshandtag.
Höjd 32 cm.
Slagskador samt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 32 cm.
Slagskador samt slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 901