NOT-/TIDINGSSTÄLL, 1900-tal.

NOT-/TIDINGSSTÄLL, 1900-tal.
315408. NOT-/TIDINGSSTÄLL, 1900-tal.

Längd 44, bredd 34,5, höjd 66,5 cm.

Omfattande slitage. repor, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 051