GOLVLAMPA, 1900-tal.

GOLVLAMPA, 1900-tal.
315403. GOLVLAMPA, 1900-tal.

Höjd ca 147 cm.

Fläckar och skador på skärm. Ring på ljussockel med skador.
Slitage, fläckar, färgbortfall på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!
315403. GOLVLAMPA, 1900-tal.

Höjd ca 147 cm.

Antal besök: 1 129